2017 m. sausio 13 d., penktadienis

Kitokie amatai transformuojasi ir suka nauju keliu, o prieš tai valome lentynas!!!


Sveiki :),
jau labai seniai reikėjo padaryti tai, ką padaryti įkvėpė 2017 metų pradžia :). Kitokie amatai stipriai transformuojasi ir mudu su vyru pradėsime keliauti asmeniniais kūrybiniais keliais ;).
Tai labai ilgai brandinta ir laukta akimirka, tad šios naujienos proga norime Jums visiems pasakyti daug ačiū ir informuoti apie tolimesnius žingsnius:
- labai ačiū už visus aštuoneris metus, kuomet sekėte Kitokių amatų prekinio ženklo gimimą, augimą, virsmus ir galiausiai rimstantį tempą :)
- didelis ir neišmatuojamas ačiū visiems, kurie pirmąjį elektroninį laišką pradėdavote ilgais džiaugsmo ir komplimentų pilnais sakiniais :)
- neišmatuojamas ačiū nuolatiniams klientams ;* ir be galo, be krašto ačiū - tiems, kurie įkvėpdavo, tiems, kurie kantriai laukdavo, ir tiems, kurie taip ir nesulaukdavo... pastaroji situacija ir padėjo apsispręsti, kad metas judėti tolyn...
- kadangi studijos ir dirbtuvių lentynose prikaupėme daug mūsų kurtų ir gamintų dovanų, iki vasario darysime pardavimą-išsivalymą, tad ieškokite albumų su nuotraukomis, rezervuokite prie Jums reikiamo gaminio nuotraukos žodeliu kitu, o tada rašykite mums laišką adresu kitokie.amatai@gmail.com
- mes veiklos nenutraukiame, tačiau labai sparčiai transformuosimės, o kokia bus transformacijos pabaiga - dar ir patys nežinome :))), vienaip ar kitaip - brūkštelėsime žinią ;).
Šiandien įkeliu medinių papuošalų likučių foto (medinių papuošalų Anykščiuose dar galėsite rasti inkubatoriaus parduotuvėje ir sveikuolių Vaivoryštės klubo parduotuvėje), o rytoj ir poryt inkilai, lesyklos, skrynios ir angelai ;).

https://www.facebook.com/pg/kitokieMM/photos/?tab=album&album_id=1548232675190366

https://www.facebook.com/pg/kitokieMM/photos/?tab=album&album_id=1544902058856761