2012 m. rugpjūčio 4 d., šeštadienis

Dekoravimo spalvų paletė

Pristatome dar vieną spalvų paletę, šį kartą tai spalvos, kuriomis dekoruojame mažuosius medinius gaminius: papuošalus ir angelus, o kartais ir kitus medinius gaminius.
Tai - NE PAGRINDO spalvos, tos, kuriomis padengiame skrynias, tai - DEKORAVIMO spalvos, kuriomis papuošiame angeliukų kūnelius augaliniais ar geometriniais motyvais ar dekoruojame medinius papuošalus.

  • Taigi, jei užsisakote dekoruota angelą, galite pasirinkti spalvas iš šios paletės ir jomis bus dekoruotas angelo kūnelis. Tai dekoratyvūs geometriniai, augaliniai, laisvų formų  motyvai. O jei norite, kad angeliukų kūneliai pilnai būtų padengti kokia nors spalva, naudokite šią paletę. Tuomet angeliukas bus ne natūralios medžio spalvos, o pasirinktos spalvos, o jau tada dekoruosime spalvomis iš žemiau esančios paletės.
  • O jei užsisakote medinius papuošalus, šiomis spalvomis padengsime papuošalų pagrindą, o tada dar galime dekoruoti kitomis spalvomis ant viršaus. Kitaip sakant - rinkitės, ko tik širdis geidžia :)))
  • Spalvos esančios paletėje gali truputį skirtis nuo tų, kuriomis gausite dekoruotus gaminius. Priežastis dėl ko taip gali atsitikti - Jūsų kompiuterio ekrano spalvų kalibravimas. Jei jis atliktas ir tai padaryta tinkamai, spalvas matysite tokias pat, kokias pat, kokias ir pateikiame :)

DEKORAVIMO SPALVŲ PALETĖ