2011 m. liepos 18 d., pirmadienis

Kitokių amatų gaminių ženklinimas

Nuo šiol visus mūsų medinius gaminius žymėsime specialiu įrankiu, kuris išdegina medyje mūsų logotipą :))) Ir po tūkstančio metų bus galima atpažinti mūsų kūrinukus :))))
Ačiū Regimantui ir eksperimentinį įrankį ;)

Medinis stovas knygai

Naujas gaminys - stovas knygai
Konkrečiai šis skirtas kulinarinėms knygoms laikyti. Kad būtų patogu gaminant ir, kad netektų gramdyti kiaušinio baltymo, tešlos gabaliukų ir kitų puikių dalykėlių, kurie mus lydi, kuriant skanius džiaugsmus virtuvėje :)))
Tinka bet kokio dydžio knygoms, nes didžiosios puikiai laikosi dėl pagrindo konstrukcijos, o mažąsias galima prispausti specialiu pagaliuku, kuris, kai jo nereikia, saugiau tupi galinėje stovelio pusėje :) Tai puikiai matosi paskutinėse nuotraukose.

Plotis 35 cm., aukštis 30 cm.
Spalva: ruda, žalia, balta arba bet kuri iš šios paletės.
Be pakuotėsInkilai su pakuotėmis - dovana vestuvių proga

Mūsų klientai - mūsų įkvepėjai !!!

Šį kartą inkilams, kurie bus padovanoti Jaunųjų pulko poroms, sukūrėme pakuotes. Patogu, šventiška - ypatinga dovana. Ir inkilai, ir pakuotės dekoruoti piešiniais, kurie yra unikalūs, piešti be jokių lekalų ar šablonų. Pakuotės iš tvirto gofro kartono, tikrai atlaikys bet kokias sąlygas, žinoma, išskyrus vasaros lietų :))))

Ačiū jauniesiems ir lai šventė būna tokia, kokia ir turi būti - vienintelė, ypatinga, kupina džiaugsmo ir meilės šypsenų ;)